Vodovody Karlovy Vary | Vodovodní systémy a vodoinstalace

Správně navržená a zapojená vodoinstalace a kanalizace patří mezi základní požadavky moderního bydlení. Samozřejmostí by měla být dlouhodobá spolehlivost vodovodní a kanalizační sítě i její nenáročnost  na údržbu.

Výstavba vodoinstalačních a kanalizačních sítí se řídí velkou řadou norem, stavebních i bezpečnostních předpisů. Při budování nebo rekonstrukci vodovodu a kanalizace je potřeba striktně dodržovat technologické postupy výrobců vodovodních materiálů a správně volit jejich typ a kombinace s ohledem na zamýšlené použití i předpokládané provozní podmínky. Jak je možné se přesvědčit na mnoha místech v Karlových Varech a v Karlovarském kraji, ne vždy výsledek odpovídá přání zákazníka. Proto je pro realizaci spolehlivě fungující a bezúdržbové vodoinstalace a kanalizace potřeba kvalifikovaný a odborný přístup pečlivě vybrané vodoinstalační firmy.

Vodoinstalatérství Karlovy Vary - veškeré vodoinstalatérské práce

Vodoinstalatéři Karlovy Vary zaměstnávají kvalifikované odborníky a řemeslníky v oboru vodoinstalatérství. Naši vodaři Karlovy Vary provádějí odborné montáže, servis a rekonstrukce všech druhů vodoinstalací v Karlových Varech a v Karlovarském kraji v objektech i v terénu. Nabízíme montáže rozvodů vody včetně montáže sanitární techniky a komponentů domácích vodovodů. Montujeme vodovody v objektech i v terénu včetně napojování domů na veřejné vodovody a jiné vodní zdroje. Instalatéři Karlovy Vary pracují efektivně a s využitím moderních nástrojů a techniky a jsou proto schopní navrhnout a namontovat veškeré komponenty vodovodního systému rychle, levně, ale vždy především kvalitně.

Vodoinstalatérské služby pro vodovodní systémy

Komplexní nabídka služeb pro domácí vodovody

Zajišťujme montáže, opravy, údržbu a revize všech součástí vodovodního systému :

  • Veřejné vodovody - veřejné, obecní a privátní vodovodní sítě v terénu a vodovodní přípojky
  • Objektové vodovody - vodovodní sítě v domech a jiných objektech
  • Ohřívače vody - boilery, zásobníkové a průtokové ohřívače a další zařízení pro ohřev teplé užitkové vody
  • Sanitární technika - vodovodní baterie, vany, sprchové kouty a boxy, kuchyňské dřezy
  • Elektrické spotřebiče - napojení praček, myček nádobí a dalších spotřebičů na vodovod a kanalizaci
  • Systémy pro čerpání vody - studny, čerpadla, darlingy, domácí vodárny
  • Kanalizace - systémy odvodu tekutých domovních odpadů
  • Okapové systémy - okapové svody, drážky, gajgry a potrubní vedení pro odtok dešťových vod
  • Zpracování odpadních vod - jímky, žumpy, septiky, domovní a obecní čističky odpadních vod

odeslat poptávku na instalatérské práce Karlovy Vary


Doporučujeme: 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.  Souhlasím  Zásady ochrany osobních údajů